Logo

Iveco Stralis 450 EURO 5

Број на оглас: 3363108 | Објавен на: 13.10.2019, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveco Stralis 450 EURO 5 i poluprikulka Schwarzmuller.Kamionot e proizveden 2007 godina ima izminato 650 000km,redovno e servisiran i ima novi gumi...

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  vasko

Потврден огласувач