Logo

Bmw 116

Број на оглас: 3363115 | Објавен на: 13.09.2019, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 116

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е заменаProdavam Bmw 116i vo odlicna sostojba. Oprema - park.senzori, tempomat, komandi na volan, elekt. na site stakla, klima, dva kluca, euro kuka fabricka, svetla za magla, senzor za dozd, Aux/Cd radio.
Kontakt : 078/670-345

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Alek

Потврден огласувач