Logo

Elektromotor 2,5 kw 0,55

Број на оглас: 3363453 | Објавен на: 01.04.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


trofazni
2,5 kw 900 obrt
055 kw 1400 obrt
4kw 900 obrt
Vo Odlicna sostojba
Tel broj 078 884 113

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач