Logo

Се продава маса, столици и бојлер

Број на оглас: 3363583 | Објавен на: 24.05.2020, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Се продава трпезариска маса и шест столици во добра состојба.
Се продава и бојлер од 50 литра со спирали од десна страна за соларно полнење.

Информации од 12 до 21 часот на 078235720 Алек

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач