Logo

Suzuki Swift 1.0 avtomatik

Број на оглас: 3363606 | Објавен на: 13.10.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Suziki Swift

Kolata se naoga vo Skopje

077/580-009 Ace

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  ...