Logo

SLIM KUTII - OPAKOVKI ZA CD

Број на оглас: 3363669 | Објавен на: 13.05.2020, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opakovki - kutii slim za CD ili DVD diskovi.
Kutiite se polovni odlicno socuvani,
Ima pogolema kolicina. HITNO

Cena - 50den/kg BADIJALA

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 igisoft

Потврден огласувач