Logo

BMW X1 18d Xdrive

Број на оглас: 3363692 | Објавен на: 17.09.2019, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X1 1.8 D 4X4 143ks -->2014<--

FULL OPREMA!

STRANSKI TABLI (GERMANSKI DOKUMENTI)

POMINATI 99.000KM

CENA 17.500€ (BEZ CARINA I DRUGI DAVACKI)

AVTOMOBILOT E EDNAKOV NA NOVO VOZILO!!!

  Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

  Zoki

Потврден огласувач