Logo

GRAMOFON JUGOSLOVENSKI RIZ EG -4

Број на оглас: 3363908 | Објавен на: 13.09.2019, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.900 МКД
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Вид на оглас: Се продава


Vo originaloto pakuvanje
Zacuvan vo drvena kut[ja
Mnogu redok model
Pretpostavuvam deka e od1960g
Moze kotakt i ponuda so SMS ili na mail

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Гоце

Потврден огласувач