Logo

LETVA ZA FIAT IDEA

Број на оглас: 3364163 | Објавен на: 13.02.2020, 23:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea Grande Punto

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam letva za Fiat Idea, a odgovara i za Fiat Grande Punto 100% ispravna po ektra cena.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач