1 / 12
Generic Xor 70 cc MALOSSI
По Договор
16.09.2019 12:39

Прилеп / Прилеп

Motorceto e vo besprekorna sostojba.Pali vozi.Redovni servisi.Smenato maslo.Smenat Kit Malossi 70cc Nov,Ausplux gianelli extra Nov,Rolni Kais Malossi Novi,Karburator Dellorto 19 Nov,Sportski filter,Centralen feder I ostanati federcina,nova zadna guma,novi retrovizori aprilia.
Kontakt telefon: 075547726

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
75547726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам