Logo

Mercedes E220 CDI Avandgard

Број на оглас: 3364339 | Објавен на: 12.09.2019, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 7.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Mercedes E220 avangard, 2007 god. kolata sega e registrirano ima zelenkarton kolata e bes nikakva mana bes zamena samo za kes

tel:078334884

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Nejaz

Потврден огласувач