Logo

prodavam Kawasaki gpz 1000

Број на оглас: 3365124 | Објавен на: 17.09.2019, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 1988

Модел: gpz1000

Километри: 40000

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


registriran na 6 .9.2019:znaci cela godina masina odlicna nemamana

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач