1 / 7
Iphone 6S Neverlock
150 €
Цената е фиксна
12.09.2019 10:16

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 6S

Боја:

Silver

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Iphone 6S Neverlock 16gb socuvan raboti besprekorno. bez kutija so dve maski

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Slavce
Потврден огласувач
078394124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам