Logo

Se prodava Golf 4 1.9 tdi 66kw 90 ks

Број на оглас: 3366929 | Објавен на: 20.12.2019, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Full oprema
- El. Prozirci
- Klima
- Novi gumi 15 k
- Registrirana do 27.07.2020
-Garazirana so redoven servis.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Зоран Ристов

Потврден огласувач