Logo

MOZE I NA DELOVI I CELO

Број на оглас: 3366959 | Објавен на: 17.02.2020, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 77 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispravno, ne reg, 2001 god, kozen enterier, 2 klizaci vrati, Kontakt 070 599 769, moze na delovi

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 acko

Потврден огласувач