1 / 4
Dukan vo novata katna garaza vo prilep
1 €
25.01.2023 14:32

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Se izdava i prodava dukan vo novata katna
Cena po dogovor
075 207 514

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075207514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам