Logo

Se Izdava Apartman vo Strog Centar so Besplaten Parking

Број на оглас: 3368066 | Објавен на: 10.10.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Partizanska 1

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Адреса: Партизанска 1

Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располага со: тераса; спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Апартманот има и бесплатен интернет(Wi-Fi) и бестплатен паркинг во гаражата од зградата.

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2 (повеќе слики)
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Aco

Потврден огласувач