1 / 2
Meizu Note 6
6.500 МКД
19.09.2019 13:27

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Meizu Note 6

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Nov Meizu Note 6 plava boja 3/32gb.
Otklucen na site mrezi (dual sim)

Kontakt samo na Viber
078830298

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ml
Потврден огласувач
12121212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам