Logo

GOLF 5 1.9tdi 90ks

Број на оглас: 3368449 | Објавен на: 22.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.699 €
3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golf 5 1.9 tdi 90ks
dobra sostojba
predobar motor i menjac
klimatronik
PLATENA CARINA

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Dean

Потврден огласувач