Logo

SEAT LEON 1.9TDI 105ks ODLICEN

Број на оглас: 3368452 | Објавен на: 22.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.750 €
3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


seat leon 1.9tdi 105 ks
odlicna sostojba
klimatronik
zimski 4 gumi
PLATENA CARINA

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Dean

Потврден огласувач