1 / 10
Microsoft Lumia 640 LTE
1.999 МКД
17.09.2019 19:16

Штип / Штип

Марка:

Microsoft

Модел:

Lumia 640 LTE

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Koristena samo eden mesec bez tocka i grebka-isto kako od prodavnica.
Raboti na site operatori.
Kupena e od Vip od prv sopstvenik i e vo fabricka sostojba, bez nikakva maana-kako softverski, taka i nadvoresno.
Edinstven problem e sto baterijata e poduvana od nekoristenje- inaku seuste dobro drzi.

Posledna cena e 1800 denari-za ponisko ne zvonete.

BEZ ZAMENI
Kontakt samo na Viber
078830298

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ml
Потврден огласувач
12121212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам