Logo

SLEP PRIKOLKA ZA 2 KOLI 3500KG

Број на оглас: 3369594 | Објавен на: 15.10.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


SLEP PRIKOLKA ZA 2 KOLI 3500KG
REGISTRIRANA + ZELEN KARTON
4 NOVI GUMI
SO ELEKTRICNA MAKARA
PRIKOLKA E PERFEKTNA

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач