Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda
2.000 МКД
21.02.2021 19:22

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na vtoro nivo vo zgradata pozadi salata Rasadnik.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
070679458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам