Se izdava dujkan tocila 50m2
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2020 17:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

dukan tocila 50m2 nasproti osnovnoto uciliste vo blizina na industrisko

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

M.P
Потврден огласувач
078202431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам