Logo

Kapak za motor VW polo 1.4

Број на оглас: 3370474 | Објавен на: 12.10.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kapak za motor

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач