Logo

Termo pecka 6kw

Број на оглас: 3371493 | Објавен на: 09.10.2019, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispravna trofazna termo pecka 6kw CER Cacak.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач