1 / 5
KAČANIČKI PAT prv red na asfalt
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2019 22:58

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3063 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Dve parceli vo Stenkovec, pred bazata na Granit, vo prv red na sam asfalt na Magistrala prema Blace
Desno 2138 m2, + Levo 925 m2
So cisti dokumenti i uslovi za sekakva lesna-nezagaduvacka industrija, Hala, Magacin, Benziska i dr.
Plakanje i Cena po Dogovor
Moze del so pari, del so Zamena

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Plac
Потврден огласувач
070217722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам