Logo

Racna izrabotena taburetka

Број на оглас: 3371547 | Објавен на: 29.10.2019, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Racno izrabotena taburetka ..4000 denari..viber 071567353

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 daut

Потврден огласувач