1 / 1
Se prodava stan vo centar
По Договор
18.09.2019 19:31

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Boris Kidric 16/13

Se prodava dvosoben stan na prv kat vo centar od 56m2 na ulica Boris Kidric br 16/13 vo Prilep
Cena po dogovor
Kontakt: Sonja 072 205 259

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
072205259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам