izdavam masina za mesanje malter cement kuka
500 МКД
Цената е фиксна
14.04.2021 08:18

Прилеп / Прилеп

izdavam masina za mesanje malter informacii na tel : 071-350-284-

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам