IZDAVAM STAN VO PRILEP
1 €
Цената не е фиксна
11.12.2019 11:13

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2001

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

tocila

Se izdava namesten stan vo Prilep vo naselba Tocila od 64m2. Stanot poseduva klima ured, pecka na struja,masina za perenje alista,TV .....

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

nikolina
Потврден огласувач
075892132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам