1 / 12
Fiat Ducato MAXI 3.0 160 ks,2007 god,250 000 km uvoz od Germ
6.200 €
26.05.2020 12:26

Прилеп / Прилеп

Fiat Ducato MAXI 3.0 160 KS,uvoz od Germanija so pominati 250 000 km
Voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi mani i e doneseno so vozejne od Germanija
Cena 6200 eur + 18% DDV=7316 eur

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075476576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам