Logo

Mercedes Benz W115 220d 1975 godina

Број на оглас: 3373765 | Објавен на: 13.11.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Benz W115 220d 1975 godina kompletno sreden. Bez maana.
Tel. za kontakt 076 449 111

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач