Logo

Mercedes C220 cdi prodavam

Број на оглас: 3374084 | Објавен на: 13.10.2019, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: По Договор
4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba
Registrirana do juli 2020 so zelen karton
Servisiran motor,motorot e so 140 ks.
Servisiran menjac.menjacot e automatic
Prednica ,se smeneto
Stegnata kola , bez denar vlog.
Goodyer gumi novi..

  Кичево

Прати Е-Маил

  M.

Потврден огласувач