Logo

ROTEL RA 550

Број на оглас: 3374221 | Објавен на: 16.04.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Излез на моќност: 40 вати на канал во 8Ω (стерео)

Одговор на фреквенција: 10Hz до 50kHz

Вкупно хармонично изобличување: 0,08%

Сооднос на сигнал кон бучава: 80dB (MM), 95dB (линија)

Димензии: 430 x 94 x 281мм

Тежина: 7,4 кг

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goran Stojanovski