1 / 5
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
21.000 МКД
Цената не е фиксна
28.10.2019 10:04

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Note 8

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Mobilniot telefon e vo odlicna sostojba ,kupen vo mk od vip so garancija do septemvri 2020 godina.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070359537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам