1 / 5
Dukan vo centarot
140.000 €
Цената не е фиксна
18.10.2022 20:35

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

180 m²

Спрат:

3

Греење:

Друго

Se prodava dukan pokraj reka vo centarot na prilep na dva kata i eden kat pod zemja.
078233702
078233702
078233702

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Lenka
Потврден огласувач
078430024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам