1 / 1
Ekran za Samsung Galaxy a10
3.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2019 19:05

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A10

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Original ekran za Samsung galaxy a10 2019

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Sashko Anchev
Bregalnichka 15
Потврден огласувач
078365905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам