Logo

Daewoo lanos

Број на оглас: 3376068 | Објавен на: 12.11.2019, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: 500 €

650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava daewoo lanos 2000 godina voziloto e vo ispravna vozna sostojba smenato maslo filtri rebrast kais i zategac set kumplug klima elektrika na predni stakla socuvan enterier
hitno

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач