Logo

Se prodava elektricna muljaca za grozje

Број на оглас: 3376752 | Објавен на: 23.10.2019, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Muljacata e skoro nova koristena edna godina.
Tel:075-555-965

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Avtomobil

Потврден огласувач