Logo

AMD Ryzen 3600 Box

Број на оглас: 3377684 | Објавен на: 17.11.2019, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


AMD Ryzen 3600, kupen 21.09.2019, kulerot e voopsto ne upotreben, odlicen i pod garancija
Cenata e fiksna

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач