Logo

Opel Corsa 1.3 CDTI 66KW

Број на оглас: 3378321 | Објавен на: 20.02.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa 1.3CDTI vo odlichna sostojba smenet set zameac potisna i lamela napraven full servis.
KLIMA
ABS
ESP
EL. NA STAKLA
EL. NA FAROFI
EL. RETROVIZORI
RADIO SO CD OPEL
DALECINSKO CENTRALNO ZAKLUCUVANJE

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Sem

Потврден огласувач