Logo

Yamaha R1 2006 Anniversary Edition

Број на оглас: 3379522 | Објавен на: 21.01.2020, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2006

Модел: R1 1000

Километри: 20000

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha R1 2006 Anniversary Edition
Donesena od Shvajcarija
TOPP SOSTOJBA

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Fuki

Потврден огласувач