Logo

RENAULT GRAND SCENIC 1.9 dci

Број на оглас: 3379638 | Објавен на: 21.01.2020, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Grand Scenic

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Renault grand scenic
1.9 dci
Ful oprema
6+1 sediste
Novi gumi
Navigacija tom tom
Klimatronik
I mnogu druga oprema
Reg cela godina
Proverka po zelba
Komplet servisna istorija

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач