Logo

Zimski Gumi 225/50 R17

Број на оглас: 3379959 | Објавен на: 10.10.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


King Meiler Winter Tact 225/50 R17 --- 2018 godina

  Кичево

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач