Logo

Продавам КЛУБ МАСА

Број на оглас: 3380083 | Објавен на: 24.05.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Продавам Клуб маса, во две бои со димензии 75*50*50. Масата е таа од сликите. За повеке информации на тел.076678967 во секое време.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач