Logo

Продавам КЛУБ МАСА !

Број на оглас: 3380089 | Објавен на: 04.07.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Продавам Клуб маса, во две бои со димензии 75*50*50. Масата е таа од сликите. За повеке информации на тел.076678967 во секое време.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач