Logo

Huawei P10 Lite

Број на оглас: 3380151 | Објавен на: 15.10.2019, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Huawei

Модел: P10 Lite

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 95 €
100 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei P10 Lite komplet kutija bel bez grepka .

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач