Logo

Lulaska - Baby sling - Kengur - Relaksator

Број на оглас: 3380574 | Објавен на: 28.07.2020, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Baby sling marama - 800 den
Interaktivna igracka Fisher price - 300 den
Relaksator (Chicco) - 900 den
Kengur - 400 den
Transporter - 800 den

Telefon za kontakt 070 329 821

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач