Logo

Kukja vo ulica Ivan Trpeski broj :53

Број на оглас: 3381035 | Објавен на: 27.02.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 130 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 0000

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ivan Trpeski br 53

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e vo dobra sostojba edinecna ne e lepenka, na dva sprata so betonski ploci, pomosni prostorii garaza i golem dvor cena po dogovor.
Zvonete na :071/652-436-GOCE
Zvonete na :071/652-436-GOCE
Zvonete na :071/652-436-GOCE

 nikola

Потврден огласувач